Publikowanie i tworzenie

Chcemy państwu zaproponować profesjonalne usługi projektowania wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych. Naszą specjalnością jest tworzenie nie tuzinkowych grafik oraz makiet na potrzeby publikacji książek, e-booków, folderów, ulotek i stron www. Posiadamy duży atut w postaci wykorzystania nowoczesnych form szeroko pojętego "designu". Zajmujemy się również przygotowywaniem różnego rodzaju materiałów do publikacji, czy to papierowej czy elektronicznej. Nową usługą w naszej ofercie jest przekład "papierowych" książek na formę cyfrową.

Korzystając z naszej oferty uzyskają państwo usługę na wysokim poziomie nie odbiegającą od światowych standardów. Przy realizacji zlecenia staramy się jak najlepiej skonstruować końcowy efekt projektu aby w 100% zadowolić oczekiwania klienta.

Przy okazji powyższych, zajmujemy się także fotografią reklamową. W naszej ofercie znajduje się też realizacja fotografii reportażowej z wszelkiego rodzaju konferencji, imprez masowych, szkoleń, itp.. Na życzenie klienta wykonamy sesję zdjęciową w dowolnej aranżacji i miejscu.

Zapraszamy do współpracy