Outsourcing IT

Jedną z podstawowych działalności naszej firmy jest opieka informatyczna. Współpraca z Klientem w formie stałej umowy serwisowej zapewnia wysoką, jakość pracy jego systemów teleinformatycznych. Umowa serwisowa zapewnia m.in. szybki czas reakcji na wypadek awarii oraz regularną diagnostykę sprzętu i oprogramowania. W ustalonych z Klientem odstępach czasu możemy dokonywać przeglądu komputerów, drukarek i innego sprzętu komputerowego, przeprowadzać regularne testy antywirusowe.

Umowy serwisowe opłacane są na zasadzie abonamentu miesięcznego w formie ryczałtu na określoną wspólnie z Klientem liczbę godzin oraz za godziny dodatkowe w przypadku przekroczenia ustalonego limitu lub na określone działania. Usługi doraźne opłacane są jednorazowo za wykonaną usługę. Mamy naprawdę przystępne ceny i jesteśmy bardzo elastyczni przy negocjowaniu warunków współpracy.

Zapewniamy również usługi doraźne - wiele firm nie wymaga stałego wsparcia lub nadzoru.

Zakres działania objęty opieką informatyczną jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klientów, a do najczęściej spotykanych czynności można zaliczyć:

  • administracja serwerami, sieciami komputerowymi, stacjami roboczymi i urządzeniami peryferyjnymi, nadzór nad ich bezawaryjną pracą;
  • doradztwo w zakresie zakupu nowego sprzętu i oprogramowania;
  • naprawy i modernizacja sprzętu komputerowego, konsultacje w zakresie możliwości i opłacalności jego modernizacji;
  • instalacja, konfiguracja i wdrażanie oprogramowania wspierającego działalność firmy;
  • wspomaganie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z użytkowaniem komputera;
  • okresowe konserwacje komputerów i urządzeń peryferyjnych.

Dla niektórych klientów w ramach zawartej umowy prowadzimy również wsparcie w zakresie serwisów www: aktualizacje stron, drobne modyfikacje, itp.

Usługę realizujemy w Warszawie i okolicach.

Wyróżnia nas krótki czas reakcji, niskie ceny i elastyczność w negocjacjach.

Zapraszamy do współpracy