Dedal

INTERNETOWY KATALOG DOKUMENTOWY - DEDAL
to rozwiązanie stworzone przez naszych programistów umożliwiające wyjątkowo szybkie udostępnianie dowolnej wielkości katalogów dokumentowych w Internecie lub Intranecie.

Podstawowa idea katalogu dokumentowego to proste i szybkie przeglądanie i odnajdywanie dokumentów w nim zawartych. Najprościej można to zobrazować porównując go do fizycznego katalogu np. szafy z teczkami dokumentów czy regałów bibliotecznych z szufladami zawierającymi karty katalogowe lub temu podobne.

INTERNETOWY KATALOG DOKUMENTOWY odtwarza strukturę szaf, szuflad, teczek i pojedynczych dokumentów katalogu fizycznego i pozwala na alfabetyczne przeglądanie, wyszukiwanie pełno-tekstowe i indeksowanie po wielu polach. Obrazy dokumentów w katalogu DEDAL mogą być uzupełniane lub usuwane tak, aby zachować zgodność z katalogiem fizycznym. Można też dodawać dowolne pliki do jednego dokumentu (indeksu) i w ten sposób traktować to jako rodzaj dodatkowego segregatora (teczki) z obrazem np. jednej lub dwóch stron będących wizualnym reprezentantem danego zbioru plików.

System jest obsługiwany przez standardową przeglądarkę Internetową i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Intuicyjny interfejs, prostota obsługi i dymki z opisem przycisków umożliwiają korzystanie z katalogu każdemu, kto potrafi obsługiwać przeglądarkę internetową.

Rozwiązanie zostało napisane z wykorzystaniem ogólnodostępnego oprogramowania narzędziowego (open source), co pozwala obniżyć jego koszty do minimum.

IT PRO oferuje kompleksowe wdrożenia systemu DEDAL, mogące obejmować również usługę skanowania dokumentów. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego i wydajnego sprzętu, który jest w naszym posiadaniu, nawet duże projekty wykonujemy w bardzo krótkim czasie.

Zapraszamy do współpracy